Burghart Koku ve Tat Testleri 
Koku alamıyor musunuz ? Şimdi Koku ve Tat duyunuzu test ettirin, Hayattan zevk almaya başlayın.....

Hakkımızda 

LABS Medikal A.Ş.'nin temelleri Şubat 1997’de İstanbul’da atıldı. 

HOFFRICHTER GmbH Firmasının Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olarak hizmet vermeye başlayan LABS Medikal A.Ş. firması, teknolojik gelişmeler ve müşterilerden alınan geri bildirimler doğrultusunda, ürün yelpazesini genişletme kararı aldı. 2001 yılının başlarında; bu karar doğrultusunda, göğüs hastalıklarına ve uyku problemlerine yönelik, diagnostik ve yanı sıra tedavi edici cihazlar, ürün gamının içine alındı. Hızlı ve güvenilir hizmet vermek adına; Ankara ve İzmir’de şubeler açmakla kalmadı, bayii ağını da güçlendirdi.

Sağlık kurumlarının ve profesyonellerinin yanı sıra, hastalarında, tam ve sorunsuz hizmet alabilmesini amaç edinmiş olan LABS Medikal A.Ş. Firması; bünyesinde yer alan tıp doktoru ve biyomedikal mühendislerinin eğitim ve yönlendirmeleri ışığında, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ivedi ve kaliteli hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinden ve kalitesinden ödün vermeyen LABS Medikal A.Ş. Firması; Ocak 2008’de elde ettiği ISO 9001 ve ISO 13485 Kalite Sistem Belgeleriyle, rakipleri arasından sıyrılmış ve sektörün ön saflarında yerini sağlamlaştırmıştır. 

Hoffrichter GmbH, Servona GmbH, Sleepnet Firmalarının Orta Asya Distribütörlüğüne de hak kazanan LABS Medikal A.Ş. Firması; dünyaca tanınmış olan Nidek ve Neurovirtual Firmalarının da, Türkiye Tek Yetkili Distribütörlüğünü gururla üstlenmiştir. 

Ürün yelpazesinde genişleme ihtiyacı olan LABS Medikal A.Ş. 2014 yılıının ortalarında Burghart GmbH firmasının Türkiye Tek yetkili distribütörlüğünü alarak, Türkiye'de niş bir konu olan Koku ve Tat testlerinin pazarlamasını ve satışını üstlenmiştir.

LABS Firması kurucuları ve çalışanları adına, sizlere hayatınız boyunca sağlıklı günler dileriz.

Kalite Politakamız

LABS Medikal A.Ş. Firması; “Hayat Rahat Nefes Aldıkça Güzeldir” anlayışını, tüm birimlerine benimseterek, aşağıda belirtilen başlıkları, kendisine politika edinmeyi uygun bulmuştur.

 • Ulusal ve Uluslararası Standartlara, yasal mevzuat şartlarına uymak
 • Ürün uygunluğunun sürekli kontrolünü sağlayarak, amaca uygun ürün üretmek ve tedarikçileri bu konuda kontrol ederek ürettirmek
 • Tüm personelin eğitilmesi ve teknolojiyi takip ederek sürekli gelişmeyi sağlamak
 • Müşteri tatminini sağlamak

 

Vizyonumuz

Her bir çalışanımızın, kendi alanlarında uzman seviyesine gelebilmeleri için, eğitim ve teknolojik gelişmelerle donatılmalarını sağlamak

 • “Çalıştıkça kazanmak, kazandıkça çalışmak” prensibiyle, her zaman daha iyisini araştırmak
 • Rekabete karşı kazanmak
 • Büyüme


Misyonumuz

 • Kurumsal kimliğimizi, çalışanlarımızın mutluluğu ve müşterilerimizin memnuniyeti ile birleştirerek en üst noktaya taşımak
 • Dünyaya; sağlıklı, güvenilir ve maliyetleri olabildiğince düşük, ürünler sunmak
 • Teknolojinin son sürât takipçisi olmak
 • Nefes almayı ve böylece sağlıklı yaşamı kolaylaştırmak 


NEFES ALMAK HAYATTIR...